Hikari Hikasa is a character from Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~ featuring 首まで 金髪 / 黄色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85528 |
|---|---|
| Name | Hikari Hikasa |
| Other Names | 陽笠 ひかり (ヒカサ ヒカリ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Saya Minami, 南沙耶, みなみ さや |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 83cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hikari Hikasa
プロフィール
Hikari Hikasa is a character from Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |
/from/お嬢様は学園の精液便所 ~寝取らせ・ぶっかけ・乱交生活日誌~/uploads/chars/39134-609566078.jpg)
Facebook 
Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~