Reina Kareizawa appears in Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~ as an unsorted character with 腰まで 青 hair and 黒 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85529 |
|---|---|
| Name | Reina Kareizawa |
| Other Names | 花麗沢 レイナ (カレイザワ レイナ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reina Kareizawa
プロフィール
Reina Kareizawa is a character from Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~.
They have been indexed as 女性 Teen with 黒 eyes and 青 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黒 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/お嬢様は学園の精液便所 ~寝取らせ・ぶっかけ・乱交生活日誌~/uploads/chars/39134-1972008165.jpg)
Facebook 
Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~