Yui Kisaragi is a character from Ore o Hoshigaru Futari no Haha featuring 肩まで 茶色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 87448 |
|---|---|
| Name | Yui Kisaragi |
| Other Names | 如月 結衣 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ore o Hoshigaru Futari no Haha |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| タグ | medium eyes |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 106cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Kisaragi
プロフィール
Yui Kisaragi is a character from Ore o Hoshigaru Futari no Haha.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |
3
51
18
58
Facebook 
Ore o Hoshigaru Futari no Haha
Haha Sannin to Ana Asobi