|
☰ Links
|
|
| ID | 87475 |
|---|---|
| Name | Ena Mizunami |
| Other Names | 瑞浪 恵那 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Momoiro Closet |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | May 8 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Bust | 94cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
| Blood Type | O |
| Height | 162cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ena Mizunami
プロフィール
Anime girl Ena Mizunami is a character from Momoiro Closet.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Momoiro Closet