Yuki Hojiro appears in Hitozuma Saimin Counseling as an unsorted character with 首まで 紫 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 87494 |
|---|---|
| Name | Yuki Hojiro |
| Other Names | 頬城 友紀(ほおじろ ゆき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hitozuma Saimin Counseling |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuki Hojiro
プロフィール
Yuki Hojiro is a character from Hitozuma Saimin Counseling.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 紫 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |
/from/ヒトヅマサイミンカウンセリング/uploads/chars/39134-2012457086.jpg)
Facebook 
Hitozuma Saimin Counseling