Mikage Kouma is a character from Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~ featuring 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and オレンジ eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 87496 |
|---|---|
| Name | Mikage Kouma |
| Other Names | 紅魔 御影(こうま みかげ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yumi Yumiya, 湯宮由海, ゆみや ゆみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikage Kouma
プロフィール
Mikage Kouma is a character from Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~.
They have been indexed as 女性 Teen with オレンジ eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | オレンジ | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6/from/イマドキ罵倒るファンタジー ~勇者と魔王の同棲性活~/uploads/chars/39134-905296331.png)
Facebook 
Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~