|
☰ Links
|
|
| ID | 88701 |
|---|---|
| Name | Mana Aikawa |
| Other Names | 相川 マナ(あいかわ まな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | December 1 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 162cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Aikawa
プロフィール
Anime girl Mana Aikawa is a character from Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
/from/俺の彼女がガチ変態すぎる/uploads/chars/39134-2010814501.jpg)
Facebook 
Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru