Prima Veil Plage appears in Privedeil as one of the main characters with 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 88770 |
|---|---|
| Name | Prima Veil Plage |
| Other Names | プリマヴェール・プラージュ , Hikari Tachibana (橘 ひかり / たちばな ひかり) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Privedeil |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Shiho Tachibana, 橘志穂, たちばな しほ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Prima Veil Plage
プロフィール
Prima Veil Plage is a character from Privedeil.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | (黄色) |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | (黒) |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Please joined |
| aniconie82 joined |

Facebook 
Privedeil