☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 89139 |
|---|---|
| Name | Chisa Narahara |
| Other Names | 奈良原 千桜 (ならはら ちさ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Full Kiss |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 91cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chisa Narahara
プロフィール
Anime girl Chisa Narahara is a character from Full Kiss.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and 黒 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
TandemCharacters rated Fairy Tail (Series) ★
|
| TandemCharacters joined |
/from/フルキス/uploads/chars/39134-1706237899.jpg)
Facebook 

Full Kiss
TandemCharacters rated