Kumiko Naruse appears in Shinyuu no Haha Kumiko ~Ana no Ichi kara Haramasekata made Subete Kanojo ga Oshiete Kureta~ as an unsorted character with 首まで 茶色 hair and 黄色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 89314 |
|---|---|
| Name | Kumiko Naruse |
| Other Names | 鳴瀬久美子(なるせくみこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Shinyuu no Haha Kumiko ~Ana no Ichi kara Haramasekata made Subete Kanojo ga Oshiete Kureta~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Chiharu Seto, 瀬戸千晴, せと ちはる |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 97cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 36 |
| Height | 168cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kumiko Naruse
プロフィール
Kumiko Naruse is a character from Shinyuu no Haha Kumiko ~Ana no Ichi kara Haramasekata made Subete Kanojo ga Oshiete Kureta~.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/親友の母 久美子 ~穴の位置から孕ませ方まで全て彼女が教えてくれた~/uploads/chars/39134-1789396995.png)
Facebook 
Shinyuu no Haha Kumiko ~Ana no Ichi kara Haramasekata made Subete Kanojo ga Oshiete Kureta~