Ellen is an unsorted character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! known for 肩まで 赤 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 89544 |
|---|---|
| Name | Ellen |
| Other Names | エレン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 113cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ellen
プロフィール
Ellen is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 赤 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
29
25
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!