☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 89546 |
|---|---|
| Name | Tiana |
| Other Names | ティアナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuri Konami, こなみ由梨, こなみ ゆり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tiana
プロフィール
Anime girl Tiana is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and 青 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by ichiroh 1 month(s) ago
Kawaii or NOT?!
| JellybeanObsessed joined |
| Geister joined |
10
18
Facebook 

Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Ero Mahou Gakuen!