|
☰ Links
|
|
| ID | 90113 |
|---|---|
| Name | Brünhild Schwestern |
| Other Names | ブリュンヒルト・シュヴェスタン, Miss Walküre (ミス・ワルキューレ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Maoten |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | July 7 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 168cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 96cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Brünhild Schwestern
プロフィール
Anime girl Brünhild Schwestern is a character from Maoten.
They have been indexed as 女性 大人 with ピンク eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
15 
Facebook 
Maoten