|
☰ Links
|
|
| ID | 90834 |
|---|---|
| Name | Kotomi Hanamori |
| Other Names | 花守 琴実(はなもり ことみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
| Age | 22 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotomi Hanamori
プロフィール
Anime girl Kotomi Hanamori is a character from Shihai no Kyoudan.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 赤 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
15
32
77/from/支配の教壇/uploads/chars/39134-733032838.jpg)
Facebook 
Shihai no Kyoudan