One of the notable characters from Paizuri ♥ Fiancee, Irine is recognized for 肩まで 青 hair and 青 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 90947 |
|---|---|
| Name | Irine |
| Other Names | イリーネ, Iriine |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Paizuri ♥ Fiancee |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| タグ | corset |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Irine
プロフィール
Irine is a character from Paizuri ♥ Fiancee.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| eze joined |
2
12
Facebook 
Paizuri ♥ Fiancee