Anime girl Ritsuka Kisaragi is a 大人 with 首まで length 茶色 hair and 黒 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 91978 |
|---|---|
| Name | Ritsuka Kisaragi |
| Other Names | 如月 律花 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Apostle of the Gospel |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Minase Suzuka, 涼花 みなせ, |
| タグ | |
| Personality | |
| Age | 23 |
| Blood Type | O |
| Height | 172cm |
| Weight | 51kg |
| Bust | 121cm |
| Waist | 56cm |
| Waist | 89cm |
| Cup Size | P |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ritsuka Kisaragi
プロフィール
Anime girl Ritsuka Kisaragi is a character from Apostle of the Gospel.
They have been indexed as 女性 大人 with 黒 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黒 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| atsunikki joined |
3
37
17
56
Facebook 
Apostle of the Gospel
Apostle (series)