☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 92011 |
|---|---|
| Name | Hana Usami |
| Other Names | 宇沙美 華菜(うさみ はな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
| Age | 28 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Usami
プロフィール
Anime girl Hana Usami is a character from Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 青 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Shippudennarutobbbbb joined |
/from/はらかつ!3 ~子作りビジネス廃業の危機!?~/uploads/chars/39134-2109366781.jpg)
Facebook 

Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~