|
☰ Links
|
|
| ID | 92133 |
|---|---|
| Name | Mana Asanaga |
| Other Names | 朝永 真名(あさなが まな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!" |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Asanaga
プロフィール
Anime girl Mana Asanaga is a character from Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!".
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
| Vincility joined |
50
3/from/令嬢聖水学園「なんで貴方の前でお小水を出さないといけないのよ!」/uploads/chars/39134-858955437.jpg)
Facebook 
Reijou Seisui Gakuen "Nande Anata no Mae de Oshousui o Dasanai to Ikenai no yo!"