Ayane Mizuha appears in Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" as an unsorted character with 腰まで / 腰より 黒 hair and 青 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 93098 |
|---|---|
| Name | Ayane Mizuha |
| Other Names | 水羽 綾音(みずは あやね) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayane Mizuha
プロフィール
Ayane Mizuha is a character from Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!".
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 黒 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/巨乳ギャルMC交際「こんなオジサンチ○ポに逆らえないなんて……マジありえないっ!」/uploads/chars/39134-1436690030.jpg)
Facebook 