Rika Kurisu is an unsorted character from Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" known for 首まで ピンク hair and 青 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 93099 |
|---|---|
| Name | Rika Kurisu |
| Other Names | 栗栖 理香(くりす りか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" |
| Media Type | h-game |
| 声優 | CAN, CAN, |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rika Kurisu
プロフィール
Rika Kurisu is a character from Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!".
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and ピンク hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Big-Breasted Gyaru MC Dating "Resisting This Old Guy's D*ck...... It's Seriously Impossible!" (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Safeer joined |
| 432fefrqweq joined |
/from/巨乳ギャルMC交際「こんなオジサンチ○ポに逆らえないなんて……マジありえないっ!」/uploads/chars/39134-932057666.jpg)
Facebook 