Lily is a character from Ore no Are ga Shinsei Sugite Chouhou Sarerun Daga!? featuring 腰まで 黒 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93221 |
|---|---|
| Name | Lily |
| Other Names | リリー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ore no Are ga Shinsei Sugite Chouhou Sarerun Daga!? |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lily
プロフィール
Lily is a character from Ore no Are ga Shinsei Sugite Chouhou Sarerun Daga!?.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Ore no Are ga Shinsei Sugite Chouhou Sarerun Daga!?