Anya appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with 胸まで 白 hair, 青 eyes, and horns ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 94008 |
|---|---|
| Name | Anya |
| Other Names | アーニャ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | dragon, princess, wings, tail, blunt bangs, sword, dress, cleavage, boots |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anya
プロフィール
Anya is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 白 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | (Ageless) |
| 獣耳 | Horns |
Relations | Relations Graph
True form of Dorania
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yARRA joined |

Facebook 
Millennium War Aigis