Anelia appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with 腰まで / 腰より ピンク hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94156 |
|---|---|
| Name | Anelia |
| Other Names | アネリア |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | pirate, gun, blunt bangs, curly hair, coat, dress, thigh-high boots |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anelia
プロフィール
Anelia is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and ピンク hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |
| gyyrfhjtev joined |

Facebook 
Millennium War Aigis