Leona appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with 首まで 紫 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94256 |
|---|---|
| Name | Leona |
| Other Names | レオナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | tactician, fur trim, sailor cap, boots, book, capelet, earrings, cleavage cutout, dress, zettai ryouiki, brooch |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 108cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Leona
プロフィール
Leona is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 紫 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Millennium War Aigis