Lin is a character from Millennium War Aigis featuring 腰まで / 腰より 茶色 hair and 赤 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 94262 |
|---|---|
| Name | Lin |
| Other Names | リン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | ponytail, monk, dress, shoulderpads, hair ornament, arm guards, boots, bandages, cleavage |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lin
プロフィール
Lin is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 茶色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |

Facebook 
Millennium War Aigis