Lina is an unsorted character from Millennium War Aigis known for 肩まで 緑 hair, 赤 eyes, and elf ears.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 94263 |
|---|---|
| Name | Lina |
| Other Names | リーナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | |
| タグ | goblin, maid, bow, plant, detached sleeves, dress, apron, headdress, opera gloves, pointy ears, corset, neck ribbon |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lina
プロフィール
Lina is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as 女性 Child with 赤 eyes and 緑 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 緑 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |

Facebook 
Millennium War Aigis