☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 94396 |
|---|---|
| Name | Asuka Kadokura |
| Other Names | 門倉 明香 (かどくら あすか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Pafu Pafu Sentou Monogatari! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Asuka Kadokura
プロフィール
Anime girl Asuka Kadokura is a character from Pafu Pafu Sentou Monogatari!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 19 hour(s) 26 minute(s) 17 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
| ppeople joined |
| geer1643 joined |
2
80
49/from/ぱふぱふ銭湯物語!/uploads/chars/39134-1858622738.png)
Facebook 

Pafu Pafu Sentou Monogatari!