One of the notable characters from Ren'ai, Karichaimashita, Chinatsu Izumi is recognized for 首まで 茶色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95044 |
|---|---|
| Name | Chinatsu Izumi |
| Other Names | 泉 ちなつ(いずみ ちなつ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chinatsu Izumi
プロフィール
Chinatsu Izumi is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/恋愛、借りちゃいました/uploads/chars/39134-415981040.png)
Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita