Konatsu Izumi appears in Ren'ai, Karichaimashita as one of the main characters with 肩まで 茶色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95045 |
|---|---|
| Name | Konatsu Izumi |
| Other Names | 泉 こなつ(いずみ こなつ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Shiori Sawada, 澤田栞, さわだ しおり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Konatsu Izumi
プロフィール
Konatsu Izumi is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/恋愛、借りちゃいました/uploads/chars/39134-1428573395.png)
Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita