Emi Segawa is one of the main characters from Ren'ai, Karichaimashita known for 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95046 |
|---|---|
| Name | Emi Segawa |
| Other Names | 瀬川 絵未(せがわ えみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Arisa Hirano, 平野有紗, ひらの ありさ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Emi Segawa
プロフィール
Emi Segawa is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/恋愛、借りちゃいました/uploads/chars/39134-594803562.png)
Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita