Aki Tooyama is a character from Ren'ai, Karichaimashita featuring 胸まで ピンク hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95054 |
|---|---|
| Name | Aki Tooyama |
| Other Names | 遠山 愛季(とおやま あき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Tooyama
プロフィール
Aki Tooyama is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and ピンク hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|
7/from/恋愛、借りちゃいました/uploads/chars/39134-1839754702.png)
Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita
Elias faved