Ayaka Yohakari is one of the main characters from Karigurashi Ren'ai known for 腰まで / 腰より ピンク hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95058 |
|---|---|
| Name | Ayaka Yohakari |
| Other Names | 世計 絢花 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Karigurashi Ren'ai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | August 18 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 147cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Yohakari
プロフィール
Ayaka Yohakari is a character from Karigurashi Ren'ai.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and ピンク hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Karigurashi Ren'ai