Shiina Kisu appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as one of the main characters with 肩まで 黒 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95068 |
|---|---|
| Name | Shiina Kisu |
| Other Names | 木須 志衣菜 (きす しいな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | April 30 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 146cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shiina Kisu
プロフィール
Shiina Kisu is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 黒 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Chromie joined |
| yARRA joined |
/from/スキとスキとでサンカク恋愛/uploads/chars/39134-1725582770.png)
Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai