Suzu Komorie appears in Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai as one of the main characters with 首まで 茶色 hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95070 |
|---|---|
| Name | Suzu Komorie |
| Other Names | 小森江 すず (こもりえ すず) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | February 1 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 152cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzu Komorie
プロフィール
Suzu Komorie is a character from Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/スキとスキとでサンカク恋愛/uploads/chars/39134-1639080780.png)
Facebook 
Suki to Suki to de Sankaku Ren'ai