Anime girl Kyouko Kita is a teen with 腰まで / 腰より length オレンジ hair and 紫 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 95080 |
|---|---|
| Name | Kyouko Kita |
| Other Names | 喜多 境子 (きた きょうこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Puramai Wars |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Akari Harukawa, 春河あかり, はるかわ あかり |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 163cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyouko Kita
プロフィール
Anime girl Kyouko Kita is a character from Puramai Wars.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and オレンジ hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| reewhyderp joined |
/from/プラマイウォーズ/uploads/chars/39134-1751180334.jpg)
Facebook 
Puramai Wars