Mei Kita is a character from Puramai Wars featuring 首まで 茶色 hair and 紫 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 95081 |
|---|---|
| Name | Mei Kita |
| Other Names | 喜多 メイ (きた めい) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Puramai Wars |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | August 4 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 147cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mei Kita
プロフィール
Mei Kita is a character from Puramai Wars.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| TGaf joined |
| sunflowerseeds joined |
| Chazerfilp joined |
/from/プラマイウォーズ/uploads/chars/39134-1201891540.jpg)
Facebook 
Puramai Wars