☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 95083 |
|---|---|
| Name | Tokino Minazuki |
| Other Names | 水無月 時野 (みなづき ときの) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Puramai Wars |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 160cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tokino Minazuki
プロフィール
Anime girl Tokino Minazuki is a character from Puramai Wars.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 紫 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SuikaRobina rated Spy x Family ★★★★★
|
SuikaRobina faved Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004
|
/from/プラマイウォーズ/uploads/chars/39134-1677801460.jpg)
Facebook 

Puramai Wars
SuikaRobina rated
SuikaRobina faved