Yuzuha Shibaame appears in Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~ as an unsorted character with 肩まで 青 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95135 |
|---|---|
| Name | Yuzuha Shibaame |
| Other Names | 屡雨 ゆずは(しばあめ ゆずは) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzuha Shibaame
プロフィール
Yuzuha Shibaame is a character from Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 肩まで | (腰まで / 腰より) |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No | (Yes) |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| jul1n3 joined |
/from/夢幻のさくら ~緋艶姫淫辱孕蝕譚~/uploads/chars/39134-1632905023.png)
Facebook 
Mugen no Sakura ~Hitsuya-hime Injoku Youshokutan~