Iori Etou is a character from Nyotai-ka Panic! 3 featuring 首まで オレンジ hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95151 |
|---|---|
| Name | Iori Etou |
| Other Names | 江藤 伊織(えとう いおり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nyotai-ka Panic! 3 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Akari Hazuki, 葉月あかり, はづき あかり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Iori Etou
プロフィール
Iori Etou is a character from Nyotai-ka Panic! 3.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and オレンジ hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |
/from/女体化パニック!3 ~お、俺は男だ! でも、悔しいけど気持ちいいっ……のか!?/uploads/chars/39134-342166653.jpg)
Facebook 
Nyotai-ka Panic! 3