Akari Izumi is an unsorted character from Kareshi ni Naisho de Kairaku Ochi ~Kakure Yaricir no Riajuu Tanetsuke Chiiku~ known for 腰まで 黒 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95154 |
|---|---|
| Name | Akari Izumi |
| Other Names | 和泉 亜加里(いずみ あかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kareshi ni Naisho de Kairaku Ochi ~Kakure Yaricir no Riajuu Tanetsuke Chiiku~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Izumi
プロフィール
Akari Izumi is a character from Kareshi ni Naisho de Kairaku Ochi ~Kakure Yaricir no Riajuu Tanetsuke Chiiku~.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/彼氏に内緒で快楽堕ち ~隠れヤリサーのリア充種付痴育~/uploads/chars/39134-510656223.jpg)
Facebook 
Kareshi ni Naisho de Kairaku Ochi ~Kakure Yaricir no Riajuu Tanetsuke Chiiku~