Shino Narumi appears in Hame Ochi Kagai Jugyou as an unsorted character with 胸まで 茶色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95200 |
|---|---|
| Name | Shino Narumi |
| Other Names | 鳴海 詩乃(なるみ しの) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hame Ochi Kagai Jugyou |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Weight | 51kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shino Narumi
プロフィール
Shino Narumi is a character from Hame Ochi Kagai Jugyou.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |
/from/ハメ堕ち課外授業/uploads/chars/39134-22956044.png)
Facebook 
Hame Ochi Kagai Jugyou