☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 95433 |
|---|---|
| Name | Touko Kujakuseki |
| Other Names | 孔雀石 透子(くじゃくせき とうこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kagi o Kakushita Kago no Tori -Bird in Cage Hiding the Key- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | June 24 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 158cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Touko Kujakuseki
プロフィール
Anime girl Touko Kujakuseki is a character from Kagi o Kakushita Kago no Tori -Bird in Cage Hiding the Key-.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SuikaRobina faved Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004
|
/from/鍵を隠したカゴのトリ-BIRD IN CAGE HIDING THE KEY-/uploads/chars/39134-281067815.jpg)
Facebook 

Kagi o Kakushita Kago no Tori -Bird in Cage Hiding the Key-
SuikaRobina faved