Konoka Misaki appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! as one of the main characters with 肩まで 茶色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95453 |
|---|---|
| Name | Konoka Misaki |
| Other Names | 美咲 恋乃香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Sakura Hanazawa, 花澤さくら, はなざわ さくら |
| タグ | hairbow, ponytail |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 119cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Konoka Misaki
プロフィール
Konoka Misaki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
11
28
27
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!