Fuyuka Suzutani appears in Mitsu Ane as an unsorted character with 腰まで 黒 hair and 緑 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 95650 |
|---|---|
| Name | Fuyuka Suzutani |
| Other Names | 鈴谷 冬花(すずたに ふゆか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Mitsu Ane |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuyuka Suzutani
プロフィール
Fuyuka Suzutani is a character from Mitsu Ane.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/みつあね/uploads/chars/39134-1060125924.png)
Facebook 
Mitsu Ane