Liese is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! featuring 腰まで / 腰より 灰色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 96013 |
|---|---|
| Name | Liese |
| Other Names | リーシャ, Liese Charlot Von Koenig (リーゼシャルロ - フォン - ケーニッヒ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| タグ | ponytail, tights |
| Personality | |
| Height | 175cm |
| Bust | 128cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Liese
プロフィール
Liese is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 灰色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|
3
64
40
76
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!
Elias faved