Fuuka Watase is a character from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ featuring 胸まで 栗色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97342 |
|---|---|
| Name | Fuuka Watase |
| Other Names | 渡瀬 楓夏 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Nanako Mamiya, 間宮菜南子, まみや ななこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuka Watase
プロフィール
Fuuka Watase is a character from Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 栗色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 栗色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |
3
58
32
67
Facebook 
Kazoku ~Haha to Shimai no Kyousei~