Manami Shiozuki is one of the main characters from Koi to xx no Femdom known for 腰まで 青 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97461 |
|---|---|
| Name | Manami Shiozuki |
| Other Names | 汐月 眞奈美 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Koi to xx no Femdom |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | whip, tights, schoolgirl, saint, queen, lingerie, idol, god, goddess, demon, angel |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Shiozuki
プロフィール
Manami Shiozuki is a character from Koi to xx no Femdom.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Koi to xx no Femdom