Sumire Asahina is a character from Doutei Dekachinpo featuring 胸まで 茶色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97626 |
|---|---|
| Name | Sumire Asahina |
| Other Names | 朝日奈すみれ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Doutei Dekachinpo |
| Media Type | media type 24 |
| 声優 | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 115cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sumire Asahina
プロフィール
Sumire Asahina is a character from Doutei Dekachinpo.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Doutei Dekachinpo (2019)
Kyonyuu Sugiru Bijin Gibo Sumire-san 25-sai ni yoru Netorase Dosukebe Nettori Yuuwaku ni, Doutei Dekachin Mochi Musuko no Ore wa Aragaeru no ka!? (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
2
Facebook 