One of the notable characters from Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu-, Akari Urakabe is recognized for 肩まで ピンク hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97663 |
|---|---|
| Name | Akari Urakabe |
| Other Names | 浦壁 明莉 (うらかべ あかり) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Urakabe
プロフィール
Akari Urakabe is a character from Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu-.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |
/from/姦獄女 -脱出不可能の淫辱施設-/uploads/chars/39134-750192524.jpg)
Facebook 
Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu-