Rin Morisane is a character from Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu- featuring 首まで 茶色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97664 |
|---|---|
| Name | Rin Morisane |
| Other Names | 守実 凛 (もりさね りん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 84cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Morisane
プロフィール
Rin Morisane is a character from Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu-.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/姦獄女 -脱出不可能の淫辱施設-/uploads/chars/39134-345333016.jpg)
Facebook 
Kangokume -Dasshutsu Fukanou no Injoku Shisetsu-